Reservdelar Jonsered FR2216MA
Części zamienne Jonsered FR 2216 MA
Części zamienne do modelu Jonsered FR2216MA.
Aby zobaczyć katalog części, kliknij przycisk poniżej.
Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy!
Zespół płytki pedału Hydrostatyczny K
638PLN 709PLN
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Kup!
Mocowanie ostrza Rider 11, 13, 214 & 216
44PLN 49PLN
W magazynie
Kup!
Pierścień prowadzący Sga 15 7353117-00
3PLN 3PLN
W magazynie
Pokrywa kontrolna
145PLN 161PLN
Przewód paliwowy
72PLN 80PLN
Tor wyścigowy 5 7353109-20
11PLN 12PLN
Wtyczka
64PLN 71PLN
Śruba
10PLN 11PLN
Wał
105PLN 117PLN
Koło 16X7.5-8 NHS
908PLN 1009PLN
Koło środkowe
413PLN 459PLN
Nakrętka zabezpieczająca M8
10PLN 11PLN
Guma pedału: 68 mm
58PLN 64PLN
Magazyn
42PLN 47PLN
Śruba M65 10X35
27PLN 30PLN
Nakrętka M6 7322116-01
7PLN 8PLN
Podkładka Srkb 8.4X25X2
12PLN 14PLN
Pokrywa jednostki
227PLN 252PLN
3–6 dni roboczych
Przerywacz
67PLN 75PLN
Nakrętka M6M M5 7312314-01
6PLN 7PLN
Orzech
6PLN 7PLN
Kluczyk zapłonu
42PLN 47PLN
Mikro przełącznik
70PLN 78PLN
Naklejka
14PLN 16PLN
Podkładka 10,5X20X2
Guma pedału: 102 mm