Jednostka dystrybucji zasilania Husqvarna 230-PDMX4
Husqvarna
Nr kat.: 5488375-01
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Rozdzielacz zasilania 230 V do bezpiecznego wielokrotnego ładowania bez przeciążeń
    Husqvarna 230-PDMX4 umożliwia podłączenie wielu ładowarek bez ryzyka przeciążenia obwodu elektrycznego. Wykrywając pobór prądu każdej baterii, rozdziela zasilanie do poszczególnych ładowarek, umożliwiając efektywne ładowanie bez konieczności modyfikowania systemu bezpieczników w warsztacie. Do jednego modułu PDM można podłączyć do czterech urządzeń, które inteligentnie utrzymują maksymalne obciążenie obwodu poniżej 16 A, nawet przy jednoczesnym korzystaniu z kilku ładowarek. Dzięki technologii wykrywania obciążenia system automatycznie przekierowuje zasilanie z w pełni naładowanych jednostek do tych, które wymagają energii, umożliwiając ładowanie przez noc bez konieczności wymiany baterii. Korzystając z zestawu montażowego Husqvarna 230-PDM multi (dostępnego jako akcesorium), ten skalowalny system pozwala podwoić lub nawet czterokrotnie zwiększyć pojemność ładowania.
  • Specyfikacje
  • Gwarancja: 36 Miesiące
  • Akta
Inni kupili również:
Husqvarna Akumulator BLi200 5.0Ah 36V(Specjaliści)
735PLN
W magazynie
Kup!
Husqvarna Akumulator BLi30 7.7Ah 36V (Konsument)